Torba , çuval ve yapı kimyasalları ( yapıştırma harcı , derz dolgu vb.)  paletleme uygulamalarında robotun ortamdaki olumsuz koşullara rağmen uzun süre arıza oluşturmadan çalışması gerekmektedir. Kuka robotlar 10 yıla varan bakım gerektirmez yapısıyla yapı kimyasalları paletleme sistemi için en ideal robot çözümüdür.

Bu sistemlerde Robotun torba veya çuvala zarar vermeden , en yüksek verimde çalışması için doğru gripper ve rulolu konveyör sistemlerinin , ve robotla birlikte çalışan tüm makina ekipmanlarının doğru tasarlanmış olması gereklidir.

Robotunuz bakım gerektirmeden ve arıza çıkarmadan çalışsa da , konveyör ve gripper aynı hassasiyette yapılmadıysa , üretiminiz sürekli olarak aksayacak , sonuçta en iyi robotu kullanıyor olsanız bile istediğiniz üretim artışına ve performansa ulaşamazsınız.

Beha robotik, paletleme robotu sistemleri için KUKA robot markasıyla kurduğu sıkı ilişki ile en doğru robotu , en ideal makinalarla birlikte tasarlayarak , bir bütün olarak size sunar.

Ekonomik , sağlam ve güvenli robot sistemleri , Ücretsiz keşif ve teklif fırsatlarını için size bir telefon kadar yakınız.

  • Uygulamaya Özel Robotlar

  • Gripper , Mekanik Tasarım ve İmalat

  • Minimum Bakım Maksimum Performans