Kuka Paletleme uygulamaları için özel dizayn ettiği robotları , daha hızlı ve daha az yer kaplayan dinamik yapılarıyla bu uygulamanın tartışmasız lideridir.1300 kg taşıma kapasitesi  ve 6000 mm erişim alanıyla tüm paletleme robotu ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz.

Paletleme robotu ve istifleme robotu  Endüstride en çok tercih edilen robotik alandır. KUKA  paletleme robotu çözümleri ile uygulamayı kolaylaştırarak hızlıca devreye alınmasını sağlıyoruz.

          Paletleme robotu sistemi tasarımında , sistemde kullanılacak doğru robotun seçimi  hız ve verim için önemlidir , paletleme  robotunun programının , ürün alma ve koyma işlemlerini mümkün olduğunca hızlı yapacak şekilde yazılmış olması gerekmektedir.Robot önemlidir ancak  ,  yan ekipmanlar (mekanik aksamlar ) doğru tasarlanmadı ise , robotun hızı artık bütün önemini kaybeder. Ürüne özel gripper tasarımı ve gripperda kullanılacak vakum jeneratörü , blower , vakum pompası , vakum pedleri, pnomatik piston ve tutucuların doğru şekilde seçilmesi ve tasarlanması robot seçiminden daha önemlidir.Bu işlemler doğru yapıldığında paletleme robotu veya istifleme robotu yatırımı kendini kısa sürede telafi edecektir.

Opsiyonel olarak sunulan , otomatik palet besleme sistemi , olası hata ve aksaklıklar için bufferlama sistemi , paletleme robotu sistemlerinin opsiyonel ama özellikle tavsiye edeceğimiz noktalarıdır.

Tüm bu işlemlerin yanında Personel güvenliğini maksimumda tutmak uygulamada atlanmaması gereken en önemli faktördür.

BEHA ROBOTİK Robot haricinde diğer mekanik ihtiyaçların tamamı için çözüm üretip , sistemi komple çalışır halde teslim eder.  

  • Paletleme İçin Özel Dizayn Robotlar

  • Tüm Mekanik Sistemi Tasarlayıp Üretip Bütünüyle Çalışır Halde Teslim

  • Minimum Hata Maksimum Performans